WYDARZENIA

r.szk. 2022/2023


Drodzy Rodzice, Nauczyciele i wszyscy Przyjaciele „Czwórki”!


Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasza szkoła wraz z Radą Rodziców SP4 przystąpiła do programu Sprytni Rodzice, której celem jest pozyskiwanie dodatkowych środków na potrzeby naszych uczniów.

Jak to działa? Zakupy internetowe to już nasza codzienność. Korzystając z tego faktu Fundacja FaniMani zaprosiła sklepy internetowe do programu Sprytni Rodzice, w którym sklepy dzielą się swoim zyskiem ze szkołami biorącymi udział w programie. Zasada działania jest bardzo prosta: 1. Robisz zakupy w 1629 sklepach internetowych. 2. Płacisz tyle co zawsze. 3. Średnio 2,5% wartości zakupów wraca do szkoły Twojego dziecka

Jak można dołączyć? • Wystarczy, zainstalować przypominajkę, a przed każdymi zakupami wyświetli Ci się podpowiedź, jeśli wybrany sklep bierze udział w akcji. • Po wejściu na stronę sklepu internetowego zobaczysz komunikat, przez który aktywujesz darowiznę. • Po aktywacji darowizny robisz zakupy jak zwykle i płacisz tyle, co zwykle.

Profil naszej szkoły znajduje się pod adresem: https://fanimani.pl/sp4zory/ Tam również znaleźć można więcej informacji o programie Sprytni Rodzice oraz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Co warto wiedzieć? FaniMani.pl to pierwszy serwis w Polsce przy pomocy którego możesz wspierać organizacje społeczne bezpłatnie przy okazji zakupów online. Współpracuje z nami ponad 1600 sklepów internetowych i 7600+ organizacji społecznych z całej Polski.


Dodatek do Firefox podpowiada w jakim sklepie można pomagać: 1. Już w wynikach wyszukiwania zobaczysz, który sklep umożliwi Ci wsparcie wybranej przez Ciebie organizacji. 2. Na stronie sklepu - partnera FaniMani możesz aktywować darowiznę jednym kliknięciem! Poza tym rozszerzenie FaniMani nie robi nic innego (nie wyświetla reklam, ani nie zbiera żadnych osobistych danych) - jest w pełni bezpieczne.


Bardzo prosimy o skorzystanie z zaproszenia: Zaproszenie do FaniMani.pl !

Z okazji Dnia Chłopaka nasz Samorząd Uczniowski zorganizował apel - były życzenia, scenka

z hipopotamem i żabą, występ taneczny.


Po części artystycznej przyszedł czas na rywalizację - chłopcy walczyli o tytuł Super Chłopaka SP4. Młodzi Panowie musieli zmierzyć się w bardzo trudnych konkurencjach tj. zaplatanie warkocza, malowanie paznokci czy też taniec towarzyski. Zaszczytny tytuł otrzymali Tytus Wawryk i Alan Zbirowski. Gratulujemy zwycięzcom!


Program pomogły przygotować panie: Anna Gaszka, Kornelia Zelcer-Maleszewska, Izabela Głowacka

i Monika Jończy.



Inne atrakcje - już w gronie klasowym...


W szkolnej świetlicy jesień rozgościła się już na dobre...