r.szk. 2019/2020

Wprawdzie wakacje właśnie się rozpoczęły, ale nie wszyscy leniuchują. Niektórzy z czwórkowego, sportowego grona ciężko pracują, aby na stadionach pokonywać swoje życiowe rekordy.

30 czerwca w Częstochowie odbyły się pierwsze w tym roku zawody LDK, dedykowane najmłodszym lekkoatletom. W zawodach brali udział zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory, którzy osiągnęli wiele wartościowych rezultatów:

- Jakub Klefas zwyciężył w konkursie rzutu piłeczką palantową uzyskując wynik 49,5m

- Nadia Kuwałek i Bartosz Nowak ustanowili rekordy życiowe w biegach na 60m

- Bartosz Wuwer zajął IV miejsce na dystansie 100m, ustanawiając rekord życiowy – 13,81s

- Marianna Kotulska, Zuzanna Nieckarz, Maja wiśniewska, Julia Dunikowska i Oliwia Rduch, czyli sprinterki „Czwórki”, na dystansie 100m również poprawiły swoje dotychczasowe wyniki

- Daria Michalska w konkursie pchnięcia kulą zajęła V miejsce z rekordem życiowym 6,97m

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i ich trenerowi –p.Mariuszowi Syzdkowi.

No i mamy wakacje....!!!

W piątek 26 czerwca, po trzech miesiącach kontaktów online, uczniowie i wychowawcy mogli spojrzeć sobie ... w oczy. Mamy nadzieję, że ten sposób odebrania świadectw przejdzie bezpowrotnie do historii...

Całe grono pedagogiczne SP4 ściska (wirtualnie) wszystkich uczniów baaardzo mocno! Absolwentom życzymy dostania się do wymarzonych szkół.

Przesyłamy także pozdrowienia dla Rodziców!

Przedstawiamy kreatywną prezentację zadania z języka angielskiego "Farma" uczennicy klasy 1b - Karinki. Genialne!

• Facebook Social Ikona
teams logo.png