Patryk Gustof  - tel. 500 303 470,

r.szk. 2022/2023

ubezpieczenie 2022_fot.jpg

Szanowni Państwo,

przypominamy, że szkoła nie ma obowiązku organizacji ubezpieczenia w formie grupowej – rodzice ubezpieczają swoje dziecko indywidualnie w wybranej agencji ubezpieczeniowej.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne na stronie www.bezpieczny.pl/24077

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką: www.bezpieczny.pl/24077

Ubezpieczenie można wykupić w dowolnym momencie. Zalecamy jednak zakup ubezpieczenia najpóźniej do 1 września 2022 r., by zachować ciągłość ubezpieczenia.

Ochrona ubezpieczeniowa dziecka zaczyna się od dnia następnego po opłaceniu składki lub od własnej wskazanej daty startu ochrony. Ochrona ubezpieczeniowa działa 24h na dobę na całym świecie przez cały rok po wykupieniu polisy. Ubezpieczenie obejmuje wyczynowe uprawianie sportów oraz udział w zajęciach klubów sportowych.

Każdy z Rodziców ma możliwość wyboru dowolnego wariantu ubezpieczenia, w tym zakresu ubezpieczenia i wysokości składki.

W ramach polisy Rodzic może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci, uczęszczające do innych placówek np. przedszkola, szkoły podstawowej lub średniej. Rodzic może ubezpieczyć również swoje najmłodsze dziecko (już od 4. miesiąca życia), bez wymogu uczęszczania dziecka do żłobka czy przedszkola.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Ubezpieczonego. Otrzymają Państwo także sms z danymi kontaktowymi do indywidualnego opiekuna ubezpieczenia, który odpowiada m.in. za zgłoszenie szkody.

UWAGA: Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki. Proszę zwrócić uwagę, by w polu kod rabatowy pośrednika znajdował się kod: 24077.

W sprawie wszelkich pytań odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt

z opiekunem ubezpieczenia:

Patryk Gustof

e-mail: pgustof@bezpieczny.pl

KOD RABATOWY 24077

Oferta indywidualnego ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży - ulotka_pdf (9.5MB)