Budynek szkoły

O SZKOLE

Ukraina flaga_edytowany-2.jpg

GRONO PEDAGOGICZNE

DYREKCJA:

mgr Anna Gawełczyk-Kretek - dyrektor szkoły

mgr Izabela Staniec - wicedyrektor szkoły

mgr Aleksandra Hulbój-Truszczyńska - wicedyrektor szkoły

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:

mgr Sylwia Bugajna-Szymbor

mgr Wioleta Gajda

mgr Izabela Głowacka

mgr Aleksandra Hulbój-Truszczyńska

mgr Ewa Kliś

mgr Katarzyna Łapińska

mgr Mariola Małek

mgr Sylwia Owczorz

mgr Joanna Tomaszewska

JĘZYK POLSKI:

mgr Zbigniew Krakowiak

mgr Renata Petrykowska-Cisek

mgr Lucyna Rybak-Wojaczek

mgr Aleksandra Tomczak

JĘZYK POLSKI DLA CUDZOZIEMCÓW:

mgr Lucyna Rybak-Wojaczek

mgr Aleksandra Tomczak

HISTORIA:

mgr Joanna Czerwczak

mgr Anna Gaszka

mgr Ewa Socha

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE:

mgr Ewa Socha

 

JĘZYK ANGIELSKI:

mgr Anna Gawełczyk-Kretek

mgr Marta Gawełczyk

mgr Danuta Heesch

mgr Izabela Staniec

JĘZYK NIEMIECKI:

mgr Katarzyna Dobrowolska-Skwara

MATEMATYKA:

mgr Urszula Kołodziejska

mgr Monika Szostak

 

PRZYRODA:

mgr Ksymena Frelich-Sygacz

 

BIOLOGIA:

mgr Ksymena Frelich-Sygacz

CHEMIA:

mgr Paweł Gamża

mgr Michalina Płonka

GEOGRAFIA:

mgr Beata Pietrzykowska-Janczak

FIZYKA:

mgr Elżbieta Bartosiewicz

TECHNIKA:

mgr Elżbieta Bartosiewicz

INFORMATYKA:

mgr Elżbieta Bartosiewicz

mgr Janusz Janczak

mgr Ewa Kliś

mgr Sylwia Owczorz

MUZYKA:

mgr Kornelia Zelcer-Maleszewska

PLASTYKA:

mgr Kornelia Zelcer-Maleszewska

WYCHOWANIE FIZYCZNE:

mgr Natalia Brejza

mgr Zbigniew Krakowiak

mgr Krzysztof Kretek

mgr Hanna Lazar

mgr Edyta Palm

mgr Klaudia Sołtys

mgr Anna Stefaniak

mgr Tomasz Szulik

mgr Kamil Wójcik

mgr Wojciech Wrożyna

 

RELIGIA:

mgr Gabriela Jonas

mgr Katarzyna Szczygieł

mgr Anna Ucher

ETYKA:

mgr Lucyna Rybak-Wojaczek

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE:

mgr Anna Gaszka

DZIEJE ŻOR:

mgr Ewa Socha

 

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA:

mgr Piotr Krówka

 

DORADZTWO ZAWODOWE:

mgr Sabina Chyła

 

BIBLIOTEKA:

mgr Marta Trojnar

 

PEDAGOG SZKOLNY:

mgr Sabina Chyła

 

PEDAGOG SPECJALNY:

mgr Edyta Palm

 

TYFLOPEDAGOG:

mgr Justyna Cyran

PSYCHOLOG:

mgr Michał Biernacki

LOGOPEDA:

mgr Edyta Palm

ŚWIETLICA SZKOLNA:

mgr Joanna Czerwczak

mgr Marta Gawełczyk

mgr Katarzyna Łapińska

mgr Beata Pietrzykowska-Janczak​

mgr Marta Trojnar

ROZKŁAD ZAJĘĆ

   0.   7.05  -   7.50

   1.   8.00  -   8.45

   2.   8.50  -   9.35

   3.   9.40  - 10.25

   4. 10.30  - 11.15

   5. 11.30  - 12.15

   6. 12.30  - 13.15

   7. 13.30  - 14.15

   8. 14.20  - 15.05

   9. 15.10  - 15.55

 10. 16.00  - 16.45

TERMINARZ
ROKU SZKOLNEGO
2022/2023

I semestr

    trwa od 1.09.2022 do 15.01.2023

    przerwa świąteczna:  23 - 31.12.2022

    ferie zimowe:              16 - 29.01.2023

​​​II semestr

    trwa od 30.01.2023 do 23.06.2023

    przerwa świąteczna:  6 - 11.04.2023

    wakacje letnie:    24.06. - 31.08.2023

Egzamin ósmoklasisty:

     język polski:          23.05.2023

     matematyka:        24.05.2023

     język obcy:            25.05.2023

Dni dodatkowo wolne:

    23-25.05.2023 (dot. klas I - VII) - egzamin klas VIII
    31.10.2022

    2.05.2023 za 11.02.2023 (sobota) - Bal Szkolny

    9.06.2023 za 3.06.2022 (sobota) - Dzień Patrona

pełna informacja  >>> Terminarz szkolny 2022/2023_pdf  

ZEBRANIA i KONSULTACJE

13.09.2022

zebranie

18.10.2022

konsultacje

15.11.2022

konsultacje

13.12.2022

konsultacje

10.01.2023

zebranie

/ informowanie o ustalonych ocenach klasyfikacyjnych /

21.02.2023

konsultacje

21.03.2023

konsultacje

18.04.2023

konsultacje

16.05.2023

zebranie

/ informowanie o przewidywanych ocenach klasyfik. /

19.06.2023

zebranie

/ informowanie o ustalonych ocenach klasyfikacyjnych /

GODZINY DOSTĘPNOŚCI
dla uczniów

RADA RODZICÓW

PRZEWODNICZĄCA:

p.Edyta Staniec

WICEPRZEWODNICZĄCA:

p.Magdalena Andrzejewska

SKARBNIK:

p.Agnieszka Michalska

SEKRETARZ:

p.Angelika Welc

KOMISJA REWIZYJNA:

p.Artur Fildebrand 

p. Daria Masłowska

p.Agnieszka Sokół - Piszczek